Close form

vóór 15:00 besteld = dezelfde dag verzonden
betaal veilig achteraf met Klarna
personal shopping assistance available
gratis verzending vanaf €100 (NL/BE/DE)
vóór 15:00 besteld = dezelfde dag verzonden
betaal veilig achteraf met Klarna
personal shopping assistance available
gratis verzending vanaf €100 (NL/BE/DE)
Close

Werken bij Labels for Little Ones (3)

GEZELLIGE COLLEGA’S GEZOCHT! VOOR ONZE NIEUWE WINKEL IN UTRECHT - LEIDSCHE RIJN CENTRUM

Ben jij opzoek naar een leuke afwisselende baan? Look no further! Wij zijn per direct opzoek naar een paar gezellige collega’s die enthousiast worden van baby- en kinderkleding en het leuk vinden om in een winkel te staan. Onze winkel zit in Utrecht in winkelcentrum Leidsche Rijn Centrum en is goed bereikbaar met openbaar vervoer, auto of de fiets.

Wat zoeken wij?

✔️ Full-time verkoop stylist voor 32-40 uur per week
✔️ Part-time verkoop stylist voor 16-24 uur per week
✔️ Weekend assistent voor min. 8 uur per week


Ben je beschikbaar en vind je het geen probleem om ook wel eens dag in het weekend te werken dan zoeken we jou!

⋅ Je bent het gezicht van onze winkel en het directe aanspreekpunt voor onze klanten!
⋅ Je wordt blij van alle producten die we verkopen en kan dit goed overbrengen.
⋅ Je hebt een proactieve houding en bent graag bezig. Wij houden erg van gastvrijheid en benaderen onze klanten op een gastvrije en informele manier en stelt hen op hun gemak.
⋅ Je houdt van verkopen maar wel met de juiste intenties en doet er alles aan om bij elk bezoek er achter te komen waar onze klant naar opzoek is.
⋅ Je maakt van een bezoek aan onze winkel een fijne en leuke ervaring voor kids en hun ouders!
⋅ Je kan goed schakelen tussen verschillende werkzaamheden en weet wanneer je productief kan zijn maar ook wanneer je er voor de klant moet zijn!
⋅ Je hebt een zelfstandige werkhouding en ziet snel wat er allemaal moet gebeuren om de winkel draaiend te houden.
⋅ Bij drukke periodes help je graag een extra keertje mee en ben je flexibel om in te vallen als dat nodig is.

Wat bieden we jou:

⋅ Werken op een sfeervolle werkplek bij de leukste en grootste kids conceptstore van Utrecht.
⋅ Hele leuke en lieve klanten waar je elke dag weer blij van wordt!
⋅ De mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen binnen ons groeiende bedrijf.
⋅ Een leuke personeelskorting ;-

Lijkt deze baan jou op je lijf geschreven? en sta je te trappelen om te beginnen?
Mail dan een motivatie brief en CV met recente foto naar frank@labelsforlittleones.com

Get inspired, news & more Get inspired, news & more

  • New collection Nixnut | ss2515 Jan

    Get inspired, news & moreNew collection Nixnut | ss25

    Oh happy days... met alle nieuwe collectie die binnen stromen. Ondanks al het vele uitpak werk kunnen wij alleen maar blijven lachen, want wat zijn nieuwe collecties toch leuk. En ook Nixnut tovert een grote lach op ons gezicht. Een collectie met toffe stijlen, felle kleuren en mooie details voor boys, girls en baby. Je shopt de collectie nu in de winkel en vanaf dinsdag 21 januari ook online.

  • New collection Gray Label | ss2513 Jan

    Get inspired, news & moreNew collection Gray Label | ss25

    Tijdloos, minimalistisch en comfortabel, geen prints, maar effen gekleurde essentials, gemaakt van het beste 100% biologische katoen... ook wel Gray Label. En de nieuwste collectie van dit Nederlandse merk shop je nu online. De fijnste basics in twee nieuwe seizoenskleuren cherry en sky. Super tof met elkaar te combineren, maar ook leuk met de bestaande basic kleuren. En een nieuwe essential kleur - faded pink - is ook toegevoegd aan het assortiment. Ontdek alle nieuwe stijlen online vanaf 17 januari of kom langs in onze winkel in Utrecht Leidsche Rijn.

  • New collection Donsje | ss25 botanica eleganza10 Jan

    Get inspired, news & moreNew collection Donsje | ss25 botanica eleganza

    Je shopt de nieuwe collectie van Donsje nu online en in de winkel! De nieuwe collecties van Donsje komen natuurlijk niet geheel als verrassing, maar de dozen staan wel vaak opeens op de stoep... dus wij zijn meteen aan de slag gegaan met uitpakken en wat een prachtige items zitten er weer in de collectie voor boys, girls en baby. Jurken, tutu rokjes, tops, blouses, rompers, met kraagjes, roezeltjes en creatieve details. Ontdek de collectie nu online!

Labels for Little Ones 5 / 5 - 4 Reviews @ Google Reviews
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »